Starannie wyselekcjonowane wina kupuj w sklepie z winem

Zobacz kompletną ofertę sklepu z winem Kraków.

Wino to niezastąpiony towarzysz romantycznych kolacji, ważkich wydarzeń oraz rodzinnych imprez okolicznościowych. Jest tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a gama aromatów, smaków i rozpiętość cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa wśród świata alkoholi.

Sklep z winem czy zakupy w supermarkecie – co wybrać?

Szykując jakieś przyjęcie albo kupując wino dla siebie zwykle sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym supermarkecie. Dostaniemy tam pospolite wina w rozsądnej cenie, jednakże rzadko oferowane są tam trunków o oryginalnym aromacie. Prócz tego często przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o informacje na etykiecie, gdyż załoga sklepu zazwyczaj nie posiada stosownej wiedzy, aby rzetelnie doradzić w doborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na optymalnym wyborze wina pod konkretne danie bądź które poszukują nowych, ciekawych aromatów wina, powinni zatem skorzystać z pasji i doświadczenia pracowników sklepów wyspecjalizowanych w sprzedaży wina.

Sklep z winem online – zamów wino przez internet

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie oferuje nie tylko pieczołowicie wybrane wino z każdego zakątka świata (np. z Hiszpanii czy z Rumunii, ale też miody pitne, wina wzmacniane okowitą i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie robione tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są także 10-litrowe wina Bag in Box, które rewelacyjnie sprawdzą się na eventach z większą liczbą uczestników i których atutem jest rozsądny stosunek ceny do jakości oraz objętości napoju. Sklep Winnica sam sprowadza wina, więc dostępne są tu alkohole rzadko spotykane na lokalnym rynku. Winnica organizuje także szkolenia i degustacje, a na zamówienie odnajduje i importuje do kraju idealne na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, a także skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, polegającej na dowiezieniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

Nasza siedziba:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]