Srebrna biżuteria dla dzieci

więcej »

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: przymierzają ich garderobę i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zniszczyły się w czasie zabawy, warto czasem sprawić pociechom własne akcesoria. Idealnym pomysłem na drobny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są produkty ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci – ale jaka?

Wybierając akcesoria dla dzieci, musimy pamiętać o paru kwestiach. Biżuteria powinna nie przeszkadzać w zabawie i zwykłych aktywnościach. W przypadku bransoletek, zamiast srebrnych łańcuszków, czasem lepiej wybrać kolorowy sznurek. Ich obwód można regulować, ponadto jest wygodniejszy.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążeczki i inne elementy.Takie modele znajdziecie na bizuteriadladzieci.com.