Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Sprawdź, gdzie kupić słoik z kranikiem, wejdź na http://tinyurl.com/ydxnxtyp

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]