Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i głowisz się jak zapewnić dobre zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie funkcje mają pawilony ogrodowe i o czym warto pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Pawilon ogrodowy – jakie ma zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe bardzo dobrze sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały zaprojektowane z myślą o weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach, przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach i innych istotnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed deszczem, ale także przed silnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega także kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) oraz całoroczne. Wybór właściwego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Łatwe w montażu i trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocną konstrukcją i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a intuicyjne składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, iż poradzi sobie z tym każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej struktury.