Opakowania szklane w hurcie – oferta dla dużych i małych producentów

Bezkonkurencyjną ofertę hurtowni opakowań szklanych przejrzysz na superbutelki.pl/hurt.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której bardzo dobrze radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój niszowy, smakowity lub zdrowy wyrób. Przeznaczona na handel żywność musi być zapakowana tak, żeby artykuł długo pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w szklane słoje oraz butelki. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, dlatego że poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od rodzimego hurtownika

Jasne jest, iż oferty od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo soki, pasztety lub marmolady, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie będzie w związku z tym dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając opakowania na palety na ogół można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek i słoików. W ten sposób także otrzyma towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz butelki oraz słoiki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane znakomite do rozlewania soków, piwa lub wina. Transportowane są one do klienta na paletach zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody dostawcze mogą także odebrać zamówiony towar wprost ze składu sprzedającego. Wraz z butelkami oraz słoikami w hurcie można również kupić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]