Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to kółeczko pełne lub z dziurką, serduszko, gwiazdka, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem niepokorności oraz nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]