Na stole lub w dyspenserze – serwetki papierowe dla gastronomii

Jeśli szukasz papierowych serwetek, odwiedź ten adres

Papierowe serwetki to artykuły higieniczne, które powinny być częścią wyposażenia każdej restauracji, herbaciarni czy innego lokalu podającego pożywienie. Jakie rodzaje serwetek są zwykle wybierane? Co wypada mieć na uwadze podczas zakupu tego produktu?

Serwetki papierowe – gdzie się z nich korzysta?

Serwetki papierowe są stosowane w rozmaitego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, uniwersyteckie i szkolne stołówki, sale bankietowe, herbaciarnie, aż po puby. Te materiały higieniczne jednokrotnego użycia znakomicie zastępują standardowe chusteczki wyprodukowane z materiału, a jednocześnie pozwalają znieść koszty ponoszone na ich czyszczenia i składowania. W sprzedaży dostępne są wszelkiego rodzaju serwetki gastronomiczne – mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się w trakcie użycia, dzięki czemu bardzo dobrze wypełniają swoje zadanie oraz jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe wykorzystywane w stołówkach samoobsługowych.

Serwetki papierowe – jaki rodzaj kupić?

Chciałbyś zaopatrzyć swoją kawiarnię w wytrzymałe serwetki papierowe? Rozważ zakup produktów dozowanych po jednej sztuce. Pozwala to na redukcję ilości generowanych odpadów oraz uzyskanie wymiernych oszczędności. Popularnością cieszą się również dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w wielu kolorach – są one wytwarzane dla restauracji, w których niezwykle istotne jest zachowanie najlepszego wrażenia. Na szczególną adnotację zasługują serwetki papierowe marki Tork cechujące się wysoką trwałością i niezwykłą wręcz absorpcją wody. Produkty te można nabyć zarówno w wersji do standardowych dyspenserów na stolik (wertykalnych oraz horyzontalnych), jak i dozowników do zabudowy lub na bar.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]