Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Jeśli chcesz zamówić przyłbicę ochronną, odwiedź tę stronę.

COVID-19, który opanował cały świat, nieodwołalnie zmieniła nasze kontakty społeczne oraz życie. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania licznych środków, których zadaniem jest chronić nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do przychodni lub urzędu, gdzie z reguły przebywamy w większym gronie ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa nosić na nosie oraz ustach maseczkę ochronną. Co natomiast zrobić, jeżeli trudno nam się oddycha w zwykłej maseczce z bawełny?

Ochronna przyłbica – wygodna oraz trwała

Ci, którzy uważają bawełniane maski ochronne za nieporęczne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem podczas ich noszenia, powinny wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona przed kontaktem z patogenami w podobnym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. przykrywa usta oraz nos, ale przy tym zapewnia lekkość oddychania. Jej kluczowymi zaletami są wygoda, trwałość i nieznaczna waga, która nie wykracza poza 10g. Ta mini przyłbica sporządzona jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można także czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy) za pomocą popularnych detergentów.

Przyłbica ochronna – dla astmatyków i osób starszych

Taką maseczkę wielorazową poleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby powyżej 60 roku życia, mające problemy z oddychaniem, starsze bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej używanie przez wiele godzin nie drażni. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]