Lilly Lashes – wysokiej jakości rzęsy z naturalnego włosia

Jeśli szukasz produktów Lilly Lashes, koniecznie wejdź na https://houseofbeauty.com.pl/m/66-lilly-lashes

Nie ukrywajmy – kobiety w każdym zakątku świata pragną o gęstych i pięknych rzęsach. Z nieskrywaną zazdrością patrzymy na okładki plotkarskich magazynów, gdzie rządzą celebrytki uwodzące perfekcyjnym, ponętnym spojrzeniem. Niestety niewiele kobiet może chełpić się tym przymiotem, dlatego często korzystają ze sztucznych rzęs. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, sławnej amerykańskiej bywalczyni reality show, mogą bez pomocy makijażystki uzyskać identyczny efekt.

Jakie produkty oferuje Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi reklamuje własnym imieniem popularną na całym globie linię sztucznych rzęs Lilly Lashes. Produkty tej marki są przeznaczone dla pań, które chcą osiągnąć efekt dłuższych i grubych rzęs. W katalogu Lilly Lashes znajdziemy komplety kępek, które służą do zagęszczania zarówno górnych, jak i dolnych rzęs, popularne rzęsy na pasku oraz zalotki i profesjonalne kleje. Mnóstwo modeli, np. Saint Tropez, London oraz Dubai jest produkowana z ludzkiego włosia. Z kolei modele z serii Glam ( Champagne, Beverly, Brittany) bądź Luxury ( Diamonds, Goddess, Opulence, ) przygotowuje się z włosia norki, które jest starannie sterylizowanego i wyczesywanego. Niezależnie jednak od typu wykorzystanego materiału, sztuczne rzęsy Lilly Lashes gwarantują, że oczy będą wyglądać naturalnie.

Lilly Lashes – gwiazdy estrady i filmu doceniają ich wytrzymałość

Fakt, że Lilly Lashes może poszczycić się sławą na całym globie, bez wątpienia nie jest zasługą wyłącznie łączenia jej z nazwiskiem Lilly Ghalichi. Zaletą artykułów tej marki jest ich wyjątkowa wytrzymałość – wybierając sztuczne rzęsy Lilly Lashes mamy więc gwarancję, że można je nałożyć nawet 25 razy. To właśnie z tego powodu akcesoria te docenia i używa ich powszechnie wiele gwiazd estrady i filmu uważanych za ikony stylu . W Polsce rzęsy Lilly Lashes można kupić w drogeriach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]