Koszulka na rower

Sklep internetowy MikeSport proponuje bogaty wybór odzieży sportowej znanych i cenionych marek jak Craft, Newline, Rogelli, czy Shimano. Firma posiada też własną markę ubrań sportowych MIMO. Wszystkie części ubrań sportowychi teraz w jednym miejscu, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Bieganie jest popularnym sportem, a więc warto zatroszczyć się o właściwy strój dla dobrego samopoczucia i osiągania lepszych wyników. Mikesport.pl proponuje bieliznę termoaktywną dla biegaczy, która jest wymagana do uprawiania tego typu sportu. Oprócz tego na stronie sklepu znajdziesz wygodne getry, buty biegowe i całe zestawy dresów.
Odzież rowerowa, w którą mogą się Państwo zaopatrzyć w sklepie www.mikesport.pl szyta jest z najnowocześniejszych tkanin, dzięki którym pot jest szybko odprowadzany z powierzchni ciała, a sam materiał charakteryzuje się szybkością schnięcia i dużą przepuszczalnością powietrza. Zapoznaj się koniecznie z różnymi modelami koszulek i bluz rowerowych, a także rękawiczek, spodni długich i krótkich oraz oczywiście butów rowerowych.