Kolczyki z koralem – Biżutik

www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem

Dlaczego w Twojej szkatułce z biżuterią muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od wielu lat. Mówi się, że zmniejszają nerwowość. Koral zwiększy odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada także właściwości regenerujące: działa korzystnie na układ krwionośny, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Ten typ biżuterii można nosić na co dzień, do casulaowych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi całą postać, a w połączeniu z letnią spódnicą doda Ci uroku.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]