Kolczyki z kamieniami

link

Chęć posiadania wyjątkowej biżuterii znana jest większości kobiet już od czasów prehistorycznych. Dawniej miała głównie manifestować przynależność klasową, dziś pełni funkcje ozdobne. Oryginalne akcesoria obejrzysz na stronie internetowej bizuteriazkamieniami.pl.

Biżuteria z kamieniami ozdobnymi i minerałami – jak błyszczeć na imprezie?

Czasem każda kobieta marzy o tym, by wyglądać jak prawdziwa gwiazda. Koktajlową kreację dopełni srebrna lub złota biżuteria z kamieniami szlachetnymi. Jeżeli planujemy włożyć czarną sukienkę lub komplet najlepiej sprawdzi się odbijająca światło biżuteria z cyrkonią lub kryształkami Swarovskiego. Jeśli zaś wolisz, żeby biżuteria była elementem przyciągającym uwagę, wybierz długie kolczyki z malachitami albo duży pierścionek z ametystem.Te i inne dodatki znajdują się na stronie bizuteriazkamieniami.pl

Biżuteria do pracy – jaką wybrać?

Biżuteria codzienna powinna być niebyt rzucająca się w oczy. W pracy lepiej nie nosić zbyt dużych kolczyków czy pierścionków. Nie przesadźmy również z ilością świecidełek – w końcu nie chcemy, by pomylono nas z bożonarodzeniowym drzewkiem. Adekwatne będą m.in wisiorki na cienkich srebrnych łańcuszkach.