Kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami

Dawniej biżuteria miała za zadanie m.in. pokazać status społeczny. Obecnie służy ona głównie jako dodatek, dopełniający całości. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie są przewodnikiem energii, zakładamy je w celu podkreślenia charakteru naszego stroju. Choć zdarzają się osoby, dla których biżuteria to nie tylko estetyka, ale coś więcej. Wspomniane już przykładowo kolczyki z cyrkoniami powinny współgrać z aktualnym samopoczuciem kobiety, która je nosi. Biżuteria służy podkreśleniu naszej urody. Dlatego też zakup kolczyków z cyrkonii jest świetnym wyborem, gdyż łączą w sobie elegancki wygląd z uniwersalnością.

Rodzaje zapięć do kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Typ zapięcia jest oprócz koloru i kształtu elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Pod tym względem można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wyprofilowanego drutu, który przekładamy przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • klips – dla tych, którzy nie mają przekłutych uszu rozwiązaniem są zapięcia kolczyków z cyrkoniami typu klips. Elementem trzymającym ozdobę na uchu jest sprężynująca blaszka, która dociska zapięcie z obu stron ucha.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]