Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Zamów kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to idealny podarunek dla wytwornej pani. Tego typu świecidełka świetnie współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące wspaniałe cechy estetyczne. Migoczą w słońcu szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz pozbawione koloru. Mogą wspaniale imitować szlachetne brylanty, używane są zatem jako detal zdobniczy. Istnieją także kolorowe rodzaje cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich domieszek można stworzyć następujące zabarwienia: szafirowy, bordowy, zielony, brązowy. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące kamienie są zahartowane i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, a także naszyjników. W jakich sklepach możemy zakupić dodatki z cyrkoniami? Ogromny wachlarz zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych wersjach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i mamy wyśnioną i stylową biżuterię. Klientki często wybierają klasyczne kolczyki, jak również te bogato upstrzone cyrkoniami.