Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

tu możesz kupić kolczyki na sztyftach

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich produkcji metal, projekt i szlachetne minerały, ale także typ mocowania. Na rynku znajdziemy rozmaite rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich kobiet, które lubią minimalizm oraz komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna jest także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na specjalne okazje, a także te, które bez problemów możemy zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa elegancja

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi minerałami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych kreacjach – ich dopasowanie upraszczają małe rozmiary i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do zwykłych kreacji. Do pracy dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie tak korzystnie, co naturalne, ale ich możliwe zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które naprawdę dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]