Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

link

Biżuteria to nie tylko szlachetne minerały i inne materiały. Ważne są wszak nie tylko ich wzory, ale też walory praktyczne – kolczyki, których nie używa się komfortowo z pewnością nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Z tego powodu wybierając kolczyki warto dowiedzieć się, jaki typ zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich okażą się trafionym pomysłem? Dobrze między innymi postawić na kolczyki na biglach – są bowiem wygodne oraz doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla kobiet o stosunkowo kwadratowej twarzy – bywają wysokie, zatem nadają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą również wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, gdy wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto jednak zaznaczyć, że panie o trochę innej twarzy również mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni model.

Kamienie używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny i wyobraźni złotnika. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i kamieniami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich najlepiej wybrać? To rzecz własnych upodobań – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem lepiej sprawdzi się minerał syntetyczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]