Jakie usługi świadczy jubiler?

Skorzystaj z doradztwa złotnika Kraków na https://obraczki.net.pl

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Teraz bardzo często korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można znaleźć prawie wszystko, wciąż wiele przedmiotów należy kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnego pierścionka, broszki lub naszyjnika łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Tym samym, żeby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli pragniemy kupić obrączki ślubne bądź pierścionek, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt luźny lub zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego obwodu ewentualnie sporządzi nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, zaprezentuje popularne trendy we wzornictwie, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się na ślub, chrzest czy urodziny.

Jakie usługi świadczy świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, jubiler szybko i po mistrzowsku naprawi go w swoim warsztacie. Przerobi także obwód bransoletki, gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na zawieszce czy pierścionku podziękowania, datę, gratulacje czy też inną ważną dla nas treść. Z kolei jeśli pragniemy obdarować kogoś oryginalnym upominkiem, albo mamy własny pomysł na zawieszkę czy też pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu posiadamy niepotrzebną lub niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]