Drukarki 3D najlepszych producentów znajdziesz w sklepie CadXpert

Poznaj ofertę Cadxpert.

CadXpert jest jednym z wiodących na krajowym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma urządzenia do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D oraz projektowanie 3D, a także oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLS, SLA, PolyJet, FDM i DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem sprzętu marki Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To najszersza w Polsce oferta sprzętu do druku 3D – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również materiały wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Ultem 9085 i inne (elastyczne, dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami firma CadXpert oferuje także żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – wszechstronna obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do profesjonalistów, biznesmenów oraz reprezentantów różnych branż (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procesem wydruku przestrzennego, potrzebuje omówić z rzeczoznawcami projekt bądź możliwości technologiczne dowolnego sprzętu z asortymentu sklepu, powinien przyjechać do krakowskiego punktu. CadXpert gwarantuje też szeroką obsługę posprzedażową: opiekę serwisową oraz pogwarancyjną, przeszkolenie z obsługi nabytych drukarek 3D czy pomoc techniczną oraz merytoryczną.

Drukarki 3D – teraz również w zasięgu niewielkich przedsiębiorstw

Jak kształtują się ceny narzędzi do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Profesjonalny skaner czy drukarka kosztują tyle, że nawet mała lub średniej wielkości firma może je zakupić. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w ramach sektorów, jak m.in. odlewnictwo, stomatologia, medycyna czy motoryzacja, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie ogromną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek urządzeń do druku przestrzennego dynamicznie ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się innowacyjne technologie i rozwiązania, na które niegdyś było stać tylko ogromne korporacje. Dziś – dzięki obniżeniu cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają także mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Urządzenia do druku 3D są ciągle modyfikowane i udoskonalane, z miesiąca na miesiąc spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]