Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Chcesz nabyć drukarki 3D? Odwiedź ten adres.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: SLA, FDM i PolyJet.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania oraz maszyny. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D i innych produktów Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny aż o 90 procent. Nadrzędne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy produktów i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Następnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs produkuje niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją oraz prostą obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można w krótkim czasie otrzymać jednakowe makiety, co jest szczególnie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w różnych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest dokładny i trwały, a w toku procesu drukowania nie występują wypaczenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasza siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]