Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

Więcej o chemii profesjonalnej na verdeavis.pl

By utrzymać porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele zadań będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i sprzedawcy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki do czyszczenia – dla klientów indywidualnych, jak i firm

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z rozmaitych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, m.in. osadu z tłuszczów, ognisk pleśni, graffiti czy też kamienia kotłowego.

Chemia gospodarcza – pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni szczególnie narażonych na destrukcyjne oddziaływanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, jak również specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]