Colourpop – szanowana marka kosmetyków już w Polsce

Jeśli poszukujesz produktów Colourpop, odwiedź tę stronę

W sklepach kupić można niesamowita ilość przeróżnych kosmetyków używanych do makijażu, jednak większość z nas jest w stanie wyliczyć z pamięci co najwyżej parę najpopularniejszych firm funkcjonujących w tej branży. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wiele poważanych, jakkolwiek niszowych marek artykułów do wizażu, jak na przykład Colourpop, ukazało się już na półkach drogerii w naszym kraju.

Colourpop – charakterystyka marki

Marka Colourpop powstała w w kalifornijskim Mieście Aniołów, czyli w kolebce nowych trendów. Dlatego właśnie szybko znajduje odpowiedź na każdą ich zmianę. Dzięki temu jest w stanie wypuścić do sprzedaży produkty, które są obecnie na topie wśród kupujących. Za główny cel marka obrała sobie tworzenie niezbyt kosztownych – a jednocześnie ekskluzywnych – kosmetyków o najszerszej palecie kolorów. Marka Colourpop wyszła bowiem z założenia, iż niedopuszczalnym jest to, by najwyższej klasy produkty do makijażu kupowały wyłącznie osoby zamożne. Colourpop szuka inspiracji w najróżniejszych źródłach, ale też zachęca swoich klientów do opiniowania ich produktów. Artykuły Colourpop nie są testowane na zwierzętach. Polecają je profesjonalni makijażyści, którzy chwalą przede wszystkim ich niesamowitą trwałość. Marka Colourpop lubiana jest też przez entuzjastki makijażu, które w poszukiwaniu niecodziennego stylu, często odwracają się od powszechnie dostępnych cieni pomadek.

Właściwości produktów Colourpop

Cienie do powiek Super Shock są najbardziej znanym produktem firmy Colourpop. Nie jest to wszak pospolity kosmetyk – ich zaletą jest to, że posiadają postać pianki, która po zetknięciu się ze skórą natychmiast zmieniają się w proszek. W ten sposób daje się je aplikować na powieki tak przy pomocy klasycznych akcesoriów, jak również opuszkami palców. Ciekawostką jest też to, że można je wedle uznania łączyć, aby tworzyć niecodzienne barwy. Innym istotnym kosmetykiem marki Colourpop jest pomadka Ultra Matte odznaczająca się wysoką pigmentacją. Chociaż artykuły firmowane przez Colourpop w Europie są rzadko spotykane, można je kupić w sklepach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]