Bransoletki z koralikami

Biżutik

Kiedy pragniemy mieć wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je własnoręcznie. Oczywiście możemy również nabyć je w butiku, jednak nie będą już tak bardzo oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ pasują na każdą okazję.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu koralików, zestawu do szycia i szydełka możemy skomponować niespotykaną biżuterię. Jest to prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym sznurze.Poza tym, w Sieci dostępnych jest wiele stron, na których możemy zobaczyć samouczki pokazujące, jak własnoręcznie wykonywać bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Bardziej wymagającym sposobem umożliwiającym wykonanie falowanej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większej cierpliwości oraz dużej ilości wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem potrzebna będzie: żyłka lub nitka, koraliki i igła.

Wzory bransoletek z koralikami

Istnieje ogromna ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przenikanie barw.
Obecnie powszechne są wirtualne wzory bransoletek. Wykorzystując je, robienie biżuterii jest znacznie szybsze i prostsze.Oczywiście, nie każdy posiada umiejętności niezbędne do stworzenia biżuterii z koralikami. Wtedy można znaleźć wiele bardzo ładnych modeli w sieci i sklepach stacjonarnych.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]