Biżuteria z bursztynem w Biżutiku

więcej o biżuterii z bursztynem na stronie www.bizutik.pl/bizuteria-z-bursztynem »

Biżuteria z bursztynem zawsze jest modna – zarówno wśród młodych ludzi, jak i znacznie starszych osób. Jej popularność nie powinna bądź co bądź dziwić – złoto Północy jest przecież jednym z najpiękniejszych materiałów, a swoboda jego obróbki sprawia, że wyprodukowane z niego naszyjniki mogą dopasować się do najróżniejszych trendów. Żeby cieszyć się jej właściwościami, musimy o nią odpowiednio zadbać. W jaki sposób? Przeczytajcie nasz poradnik.

Biżuteria z bursztynem – jak ją przechowywać?

Jantar to nadzwyczaj delikatny surowiec – dlatego biżuteria z bursztynem bezwzględnie powinna być przechowywana we właściwych warunkach. Każdy wisiorek powinniśmy zabezpieczyć miękką szmatką, a potem szczelnie otulić folią i umieścić w drewnianym pudełku. Musimy też pamiętać, by w jednym opakowaniu nie trzymać dwóch przedmiotów – mogą się przecież porysować.

Biżuteria z bursztynem przetrwa dziesięciolecia

Złoto północy nie znosi mocnych substancji chemicznych. Słuszniej zatem postąpimy, wykorzystując do jego czyszczenia delikatniejsze specyfiki – między innymi oliwę z oliwek oraz mydło dla dzieci. Biżuteria z bursztynem musi być czyszczona miękką ścierką, lekko zwilżoną wodą – pod żadnym pozorem nie możemy użyć jej zbyt dużo.

Wiekowa biżuteria z bursztynem

Znalazłeś w piwnicy starą biżuterię z bursztynem? Niewątpliwie stale jest cudowna, ale czas zostawił na niej swoje piętno. Jak ją odrestaurować? Próbując uczynić to samodzielnie, możesz tylko jeszcze bardziej ją zepsuć – najlepiej więc zrobisz, prosząc o pomoc jubilera.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]