Balerinki damskie – sklep internetowy

Choć na rynku dostępne były tuż po wojnie, dużą furorę zrobiły aż dwadzieścia lat później. Baleriny w latach sześćdziesiątych zostały rozpropagowane przez znane aktorki, dzięki którym zaczęły nosić je zwykłe kobiety. Przez wiele lat były potem niedoceniane – aż moda na te obuwie pojawiła się znów kilka lat temu. Popularność balerinek nie może jednak zaskakiwać. Z jakich przyczyn opłaca się je wybrać?

Uniwersalne baleriny

Panie w wielu krajach tak chętnie sięgają po baleriny ze względu na to, że ich fason są w stanie dopasować do różnych stylów. Nieskomplikowane modele świetnie skomponują się z dżinsami albo klasycznymi spódniczkami, te bardziej oryginalne okażą się z kolei idealnym dopełnieniem odważnych kreacji.

Komfort balerin

Drugim powodem, dla którego baleriny cieszą się wśród pań tak wielkim zainteresowaniem, jest z pewnością ich komfort. Są to, co najważniejsze, modele naprawdę proste – nawet po kilkunastu godzinach chodzenia nie powinny zatem powodować kłopotów. Są także zazwyczaj wykonywane z przewiewnych materiałów – gwarantują więc stopom odpowiednią wentylację.

Baleriny są tanie

Mimo że rozrzut cenowy w segmencie balerin jest bardzo duży, także najdroższe fasony okazują się tańsze od podobnej klasy botków lub butów na obcasie. Właśnie z tego powodu są tak chętnie wybierane jako buty do zakładania do pracy – mimo mnóstwa zalet tego rodzaju obuwia, ich zakup nie jest dużym wydatkiem, zatem mogą nosić je również panie bez wybitnie grubego portfela.

Nasza siedziba:
Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]