Alternatywa dla kostek lodu – kamienie do whisky

Użyteczne whisky stones stają się coraz bardziej popularne – kupujemy je na prezent np. na imieniny. To idealny podarunek dla każdego konesera mocnych trunków, który chce uniknąć rozwodnienia whisky przez kostki lodu. Jakie walory posiadają tzw. whisky stones?

Kamienie do whisky – nieodzowny podarunek dla każdego smakosza Jacka Danielsa i Jim Beam

Wszyscy doskonale wiedzą, że whisky najlepiej smakuje w formie schłodzonej. Tak się jednak składa, że dodawane do napojów tradycyjne kostki lodu mają więcej minusów niż walorów – po upływie czasu przyczyniają się do rozwodnienia whisky, a w zamrażalniku pochłaniają zapachy mrożonek. Na ten problem stworzono jednak remedium – kamienie do whisky. Wyprodukowane są one z naturalnego minerału i występują w wielu kolorach. Zazwyczaj dostępne są popielate kamienie, których specjalnie wyprofilowane, zaokrąglone krawędzie nie niszczą szkła. Na czym polega działanie funkcjonalnych whisky stones? Wystarczy włożyć je na parę godzin do niskiej temperatury, a potem wrzucić do drinka. Ich głównym atutem jest to, że nie roztapiają się w szklance, co sprawia, że możesz cieszyć się wspaniałym aromatem alkoholu. Nie przechodzą również zapachami jedzenia. Nie mają smaku ani zapachu, a Twoje drinki będą miały wyborny smak. Skończ z klasycznymi kostkami lodu! Kostki do whisky to prawdziwa rewolucja na rynku trunków.

Kamienie do whisky – idealny pomysł na prezent dla męża

Funkcjonalne whisky stones to znakomity podarunek dla męża lub na wieczór kawalerski. Prezentują się niesamowicie stylowo w szklance, co spowoduje, że podniosą prestiż każdego spotkania w gronie przyjaciół. Whisky stones można używać wielokrotnie, wystarczy je spłukać pod bieżącą wodą. Chłodzą napój na długo, a drinki smakują wyśmienicie. Po co używać zwykłych kostek lodu – po prostu zainwestuj w naturalne whisky stones, a Twoja whisky będzie smakowała wyśmienicie.