Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Kup baniak na wino

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]