Wizytówka firmy w Mapach Google najlepiej z wirtualnym spacerem

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach obowiązkowy punkt reklamy marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje doskonała metoda, żeby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych firm, usług czy marek. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma stosownej prezentacji firmy, wszystkich aktualnych danych, dodanie estetycznych fotografii i adresu www naszej strony internetowej. Istnieje również inna bardzo dobra metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele firm ją wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer 3D – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasz lokal lub biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak mało firm decyduje się na jej użycie, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma dużo atutów i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy punktu usługowego, częściej przekonają się do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]