Skorzystaj z usługi Business View

businessview małopolska

Business View to nowoczesna technologia prezentowania siedziby rozmaitych obiektów użyteczności publicznej, na przykład klinik, widoczna powszechnie na stronach portalu Google. Wykorzystuje ideę tzw. wirtualnej wycieczki oraz serii fotografii szerokokątnych. Zobaczmy więc, do czego wykorzystywana jest tego typu technologia.

Business View – na czym to polega?

Dzięki koncepcji Google Business View mamy możliwość przekonać się w jaki sposób prezentuje się interesująca nas firma od środka. Z serwisu możemy skorzystać zarówno z poziomu standardowej witryny Google – wyszukując nazwę firmy (wtedy wizualizacja będzie widoczna z boku wyników przeglądania), a także przez usługę Google Street View. Jest to znakomita forma promocji firmy, stanowiąca dopełnienie strategii marketingowej on-line – internauci codziennie poszukują danych o punktach usługowych: teatrach, pubach, siłowniach czy klinikach medycyny estetycznej.

Business View – szansa dla biznesu

Wykorzystanie usługi Business View może dać znaczące korzyści nie tylko obiektom zlokalizowanym w rozległych aglomeracjach tj. Kraków czy Warszawa. Pamiętajmy bowiem, że technologia ta zapewnia również większą liczbę odwiedzin na naszej stronie internetowej, dlatego warto z tego skorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to poszukać wyspecjalizowanego fotografa, który wykona zestaw fotografii panoramicznych, zgodnie ze standardami Google.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]