Jak przyciągnąć uwagę klientów? Zaoferuj im wirtualny spacer po swojej firmie

Na http://bit.ly/32uDXWI znajdziesz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie wirtualny spacer w lokalach gastronomicznych.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę firmy lub nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – popraw atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do kolejnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Jakie branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie www i w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można też zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak salon piękności czy restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]