Filmowanie eventów – wypromuj swoją firmę

Filmowanie imprez, eventów oraz wydarzeń to nadzwyczaj efektywna metoda na wypromowanie naszego biznesu, usług lub produktów. Profesjonalnie wykonany film przykuwa uwagę potencjalnych klientów i sprawnie kreuje korzystny wizerunek marki. Obecnie bardzo popularne staje się filmowanie wydarzeń specjalnych, konferencji, akcji promocyjnych i wszelkich imprez masowych lub plenerowych, a na rynku działa dużo profesjonalnych firm, które w swojej pracy stosują najwyższej jakości kamery oraz inne urządzenia do produkcji klipów.

Czemu warto postawić na filmowanie imprez?

Filmowanie eventów i imprez to perfekcyjny sposób na zarejestrowanie unikatowego nastroju oraz przebiegu danego wydarzenia. Kreatywnie zmontowany klip może przekonać sponsorów do zainwestowania w przedsięwzięcie, a potencjalnych uczestników – do partycypacji w następnej edycji wydarzenia. Relacja w postaci filmu znacznie lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż foldery, statyczne materiały reklamowe czy tradycyjne ulotki. Ten sposób reklamy można także użyć online – na portalach społecznościowych czy na własnej stronie www.

Filmy eventowe – jakich urządzeń używają profesjonaliści?

Doświadczony i kompetentny zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem, który sprawia, że filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem imprez korzystają w swojej pracy m.in. z wysokiej jakości kamer sportowych, dronów do filmowania ujęć z lotu ptaka, lustrzanek cyfrowych rejestrujących filmy w formacie 4K czy stabilizatorów obrazu, a to tylko nieznaczny ułamek sprzętu, który zapewnia doskonałą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem wykorzystują również najlepsze oprogramowanie do montowania klipów.