Usługi księgowe dla firm

Wiele zewnętrznych biur rachunkowych świadczy usługi księgowe, które są szczególnie pomocne dla śmiałków dopiero co otwierających własną firmę. Sprawdźmy zatem czy taka pomoc jest opłacalna.

Dlaczego postawić na usługi księgowe?

Korzystanie z usług księgowych jest zdecydowanie tańsze niż wynajęcie oddzielnego specjalisty na etat. Zdecydowanie bardziej kalkuluje się wynajęcie biur rachunkowych, które poprowadzą wszystkie usługi księgowe, z tego względu, że opłaty związane ze składkami na pracownika są w średnich przedsiębiorstwach wysokie. Biura rachunkowe zapewniają księgowanie rachunków, prowadzenie książki przychodów, sprawdzanie kosztów, a także optymalizację podatkową. Jeśli inwestujemy wszystko w rozwój naszej raczkującej firmy – zdecydujmy się na fachową pomoc. Samodzielne ewidencjonowanie sprzętu może być za bardzo skomplikowane, a lepiej wystrzegać się problemów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędzie Skarbowym.

Usługi księgowe – za co rzeczywiście płacimy

Wertując cenniki różnorodnych firm świadczących usługi księgowe (w Krakowie, Katowicach, Dębicy, czy Wieliczce), spostrzegamy, że najczęściej ogólna cena jest uzależniona od ilości dokumentów w miesiącu, sposobu rozliczania podatków oraz kilku innych czynników. Koszty za Kompleksową księgowość zwykle nie są bardzo wysokie. Ponadto, firma zamawiające kompleksową obsługi może nawet liczyć na ciekawe upusty.

Nasza siedziba:
Biuro Rachunkowe Rewident
ul. Złocieniowa 35/7
30-798 Kraków

Mob.: +48 793 19 00 19
E-mail: [email protected]