Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Uzupełnij swoje wiadomości o automatycznej obsłudze należności.

Właściciele firm nieprzerwanie szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – jak to działa?

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych firm, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla domów wypoczynkowych, szkół i firm oferujących usługi

Nie jesteś pewny czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc bardzo dobrze zda egzamin w szkołach prywatnych bądź językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]