Leasing sprzętu medycznego – najważniejsze formalności

Decydując się na założenie przychodni specjalistycznej potrzebujemy profesjonalnych urządzeń medycznych. Sprawdźmy więc czy leasing sprzętu medycznego będzie rozwiązaniem naszych problemów?

Leasing sprzętu medycznego – dla kliniki weterynaryjnej i zakładu dermatologicznego

Zjawisko leasingu jest powszechnie znane i związane jest z zawarciem umowy, na mocy której podmiot użyczający dostarcza leasingodawcy sprzęt – np. elektroniczny, samochody służbowe – w formie odpłatnej i na wyznaczony wcześniej czas. Nie ważne czy w naszych planach jest salon dermatologii estetycznej, placówka weterynaryjna czy punkt stomatologiczny – musimy zagwarantować pacjentom komfort i najlepszą obsługę. Współczesne systemy leasingowe zapewnieją błyskawiczną decyzje, bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych. Jakie akty firmowe będą nam zatem potrzebne? Przede wszystkim odpisy z Krajowego Rejestru Sądowego, dowód osobisty, zaświadczenie o dopuszczeniu do wykonywania zawodu.

Leasing sprzętu medycznego – w gabinetach i u rehabilitantów

Wolimy pozyskać zupełnie nowe urządzenia czy używane? Wybór uzależniony jest od indywidualnych preferencji oraz możliwości finansowych. Całościowe raty możemy swobodnie dopasować. Z usług tego typu korzystają zarówno lekarze, kosmetolodzy jak i laboranci. Na rynku funkcjonuje szereg podmiotów, które asystują przy braniu sprzętu medycznego w leasing. Nie wstydź się poprosić o pomoc specjalistów – doradzą, jak napisać wniosek i uzyskać specjalistyczne narzędzia do pracy.