Zdrowie i wypoczynek w Krynicy

Na http://wypoczynek-krynica.pl znajdziesz unikatową ofertę wypoczynku Krynica

Krynica Zdrój to jedno z najbardziej cenionych przez polskich turystów miejsc. Nie powinno to jednak dziwić – Krynica znana jest z pomagającego w kuracji powietrza i przepięknych widoków. Poza tym dysponuje sporą infrastrukturą turystyczną, a szeroka oferta kulturalna powoduje, że przyjeżdżają tu nie tylko turyści zamierzający podreperować własne zdrowie. Jak zatem zaplanować wakacje w Krynicy? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Leczniczy wypoczynek w Krynicy

Najważniejszą zaletą Krynicy Zdrój są niewątpliwie złoża wód leczniczych, które wydobywane są tutaj od prawie dwóch stuleci. Właśnie one spowodowały, że Krynica Zdrój stała się znanym w całej Polsce miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem doskonałą opcją dla osób, które zmagają się ze schorzeniami systemu pokarmowego i moczowego, a także z kłopotami kardiologicznymi. W Krynicy działa blisko dziesięć źródeł wody, a każdy z nich ma trochę odmienne cechy.

Wypoczynek w Krynicy – co zwiedzić?

Największą atrakcją Krynicy okazują się niewątpliwie zdroje, a niektóre z nich powstały jeszcze w dziewiętnastym stuleciu. Warto zobaczyć tutaj również liczne wille z przełomu XIX i XX wieku. Miasto może pochwalić się także kolejką na Górę Parkową, z której rozciąga się niesamowity widok na miasto. Wypoczynek w Krynicy może być atrakcyjny także dla miłośników kultury – w Krynicy organizowane są najróżniejsze wydarzenia, z Festiwalem Gitary oraz operowym na czele.

Nasza siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]