Urlop w polskich górach – wynajmij apartament w Białce Tatrzańskiej

Apartamenty w Białce Tatrzańskiej - sprawdź pełną ofertę.

Wielu turystów wypatruje zimą ofert wakacji w ciepłych krajach lub szuka miejsc w słynnych kurortach za granicą, żeby poszaleć na nartach, np. w Szwajcarii. Tymczasem polskie góry wciąż mają wiele do zaoferowania, jak relaks w Białce Tatrzańskiej, która obok takich popularnych zakątków jak Wisła oraz Jaworzyna Krynicka, jest jedną z najlepszych podhalańskich atrakcji.

Wakacje w Białce Tatrzańskiej – okoliczne atrakcje, termy i narty

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy znajdą tam aż 3 ośrodki narciarskie (Banię, Kaniówkę i Kotelnicę) oraz ponad 20 tras do wyboru. Stopień trudności tych zjazdów jest dopasowany do początkujących oraz średnio zaawansowanych narciarzy, zatem Białka jest dobrym miejscem na wypoczynek dla osób, które dopiero co rozwijają u siebie fascynację nartami, jak i dla rodzin z maluchami. Innym atutem zimowego szaleństwa w tej miejscowości jest opcja skorzystania z wielu kolejek krzesełkowych, które przyspieszają dotarcie do danej trasy zjazdowej.

Lecz Białka nie jest tylko miejscem dla sympatyków nart – znajdzie się tu parę innych całorocznych atrakcji, które opłaca się zwiedzić. Wziętym punktem w Białce Tatrzańskiej są atrakcyjne atrakcyjny aquapark oraz termy, uwielbiany przede wszystkim przez najmłodszych wczasowiczów. Dzieciom przypadnie do gustu też ”odwrócony” dom i park linowy. Osoby preferujące spędzanie dni aktywnie niewątpliwie skusi możliwość wędrówek po pobliskich marszrutach turystycznych oraz jazdy na quadach. Poza narciarzami, do Białki Tatrzańskiej chętnie przyjeżdżają także cykliści, gdyż niedaleko tej miejscowości wyznaczono wiele przepięknych tras rowerowych. Ponadto, jak to najczęściej bywa na terenach turystycznych, odległość od okolicznych ciekawych miast jest nieduża, wobec tego bez trudu można zaplanować całodniowe wyprawy z Białki, by zobaczyć ciekawe muzea, zameczki i kościoły znajdujące się w okolicy.

Kwatery w Białce Tatrzańskiej – jak łatwo znaleźć apartament?

Polskie góry są niezwykle lubiane przez urlopowiczów, wobec tego radzimy znaleźć zakwaterowanie nawet kilka tygodni wcześniej. Atrakcyjny apartament w Białce Tatrzańskiej można zarezerwować za pośrednictwem między innymi strony TatryTop.pl, która w swoim katalogu zebrała dziesiątki zweryfikowanych noclegów w Tatrach. Zależnie od swoich preferencji oraz zasobności portfela, przeglądający może zarezerwować tutaj nocleg w pokoju, domku albo luksusowym apartamencie. System segregacji rezultatów wyszukiwania pozwala w szybki sposób znaleźć nocleg z dostępem do placu zabaw lub sauny, jak również pokaże, gdzie akceptowani są turyści z domowymi pupilami.

Nasza siedziba:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]