Apartamenty z Kominkiem – apartamenty Krynica

Apartamenty Krynica Górska - ta niezwykła oferta Cię zadziwi

Krynica Zdrój to jedna z najbardziej interesujących miejscowości w południowej części naszego kraju. Oprócz wielu zabytków, jest również kojarzona z niezwykle zdrowym klimatem i źródłami wody o działaniu leczniczym, dzięki czemu każdego sezonu wybierana jest jako cel wakacji tysięcy krajowych i zagranicznych turystów. Ogromna popularność to konieczność zapewnienia gościom odpowiedniej bazy hotelowej – szczęśliwie wyszukanie miejsc w tej górskiej miejscowości nie powinno przysporzyć trudności.

Ile kosztują apartamenty Krynica Zdrój?

Większość miejsc noclegowych w Krynicy stanowią apartamenty Krynica Zdrój – mieszkania, których wynajęcie okaże się świetnym wyjściem dla tych gości, którzy z rozmaitych przyczyn nie mogą lub nie chcą postawić na zakwaterowanie w hotelu. Ceny wynajęcia apartamentów Krynica Zdrój bywają naprawdę różne – od cen nie większych od pięćdziesięciu PLN, aż po lokale, w których dzień kosztować będzie więcej niż sto złotych.

Nie tylko apartamenty Krynica Zdrój

Oprócz apartamentów, w opisywanej miejscowości wyszukamy też inne ogłoszenia. Działa tu wiele hosteli i gospodarstw agroturystycznych, które proponują swoim gościom świetne warunki w przystępnych cenach. Ze względu na zdrowy klimat, w kurorcie funkcjonuje także sporo klinik, które obok lokali noclegowych, oferują letnikom również rozmaite zabiegi oraz opiekę lekarzy. Bywają kosztowniejsze niż apartamenty Krynica Zdrój, ale ich klienci mogą liczyć wszak na liczne luksusy.

Nasza siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]