Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku architektonicznego?

Nie czekaj! Wybierz aktualną ofertę kursu rysunku architektonicznego Kraków w rozsądnej cenie.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ dużo czynników – głównie fakt, iż są to niesłychanie interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale także wskazówki specjalistów, które pozwolą przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]