Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Szukasz dobrej oferty kursu Blender? Nie czekaj! Wystarczy kliknąć na ten link.

Świat rysunku nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki na rzecz wykonywania swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie ogromnymi wydatkami – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego instruktora

Obsługę dowolnej aplikacji można opanować samemu, jednakże proces ten trwa wtedy dłużej i często jest bardzo męczący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie osobom, które niedawno odkryli Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta doradzając, które elementy wymagają poprawy oraz podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, by przebiegał on w jak najmniejszych zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także amatorów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i docenianą głównie w branży gier komputerowych, filmowej i projektowej. Znajomość oprogramowania Blender 3D poszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się wstępne profesjonalne dzieła, które potem można śmiało uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu hobbyści i artyści pragnący odkryć nowe formy ekspresji lub rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]