Akademia NLP – szkolenia nie tylko dla menedżerów

NLP niesłusznie utożsamiane jest z oszustwem. W rzeczywistości jest to zbiór metod, jakie umożliwiają doskonalenie swojego ja i przez to polepszenie rezultatów pracy. NLP, ze względu na fakt, iż wykorzystuje techniki z pogranicza psychologii oraz języka, pozwala także, żeby wydajniej współpracować z innymi. To zaś powoduje, iż metody NLP pasjonują nie tylko miłośników rozwoju personalnego – chętnie stawiają na nie menedżerowie lub nauczyciele. Warto zatem powiedzieć parę słów dotyczących zasad NLP oraz tego, jakie informacje uzyskują uczestnicy akademii NLP.

Zajęcia na akademii NLP

Akademia NLP szkoli adeptów na różnym poziomie. Początkujący w pierwszej kolejności poznają najważniejsze pojęcia NLP i jak wykorzystać je w zwykłym życiu. Motywem pierwszych lekcji są więc metoda zwierciadła i oddziaływanie języka. W miarę progresu adepci ćwiczą kolejne techniki – na przykład sposobu kategoryzowania informacji w ludzkim umyśle, co ułatwia porozumiewanie się i umożliwia efektywniejsze kierowanie pracownikami.

Które dyplomy uzyskasz podczas akademii NLP?

Akademia NLP umożliwia uzyskanie certyfikatów potwierdzających znajomość poszczególnych technik. Pierwszym stopniem jest praktyk NLP, który uprawnia do organizacji wykładów lub świadczenia coachingu. Kolejnym certyfikatem jest trener NLP, dzięki któremu adept zyskuje znacznie większe kompetencje. Najlepsi mogą uzyskać dyplom mistrza NLP – jego posiadacze są uprawnieni do tego, by organizować własne kursy i przyznawać pozostałym niższe dyplomy.