Stacja czołowa Anttron – jak to działa

Jeśli poszukujesz stacji czołowej, odwiedź ten adres

Stacja czołowa Anttron to system, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To kluczowy element, który skupia różne sprzęty służące do poprawnej transmisji sygnału telewizyjnego. Pozostałe urządzenia tworzą razem kompleksowy system antenowy. Zobaczmy, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i w jakich miejscach zazwyczaj jest wykorzystywana.

Stacja czołowa Anttron – w ośrodkach wypoczynkowych i hostelach

Stacja czołowa Anttron wykorzystywana jest w modułach zbiorowego odbioru sygnału – między innymi w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, miejscach użyteczności publicznej a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Przenosi ona połączenie do pojedynczych odbiorników. Jednym z najważniejszych modułów tworzących stację czołową jest specjalna szafka montażowa – stworzona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego. Można ją precyzyjnie zaprogramować za pomocą specjalistycznego oprogramowania. W skład szafki wchodzą różne moduły – na przykład DTV RR4 czy DTV DM2/4.

Stacja czołowa Anttron – całościowy układ antenowy

Każdy z modułów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron ma inne przeznaczenie – przetwarzania sygnałów DVB-S/S2 lub MPEG2. Sygnał analogowy jest mniej doskonały niż cyfrowy – występują zakłócenia w transmisji dźwięku i obrazu, a rozbudowa pochłania duże koszty. Gros komponentów wchodzących w skład stacji czołowej ma również odrębne porty USB, dzięki którym można dodać własny content. Części można ze sobą łączyć, uzyskując sprawny system antenowy.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]