Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Interesuje Cię oferta dostawcy silników elektrycznych? Skieruj się tu, żeby zdobyć więcej informacji.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych prądu stałego oraz motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, sprzętu medycznego czy obrabiarek, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, a także przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Positec.

Nasza siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]