Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Skrzynkę teletechniczną kupisz na https://www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo praktyczne. U dystrybutorów dostaniemy wiele ich modeli, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz budynków i na otwartej przestrzeni

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana ze wzmocnionego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. U dystrybutorów znajdziemy dwa podstawowe rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz domów, w której znajdują się przewody telekomunikacyjne – np. kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, multiswitche. Komponenty w środku skrzynki można zainstalować np. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dedykowane komory

Priorytetowym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. Wzmocnione zasuwy świetnie spełniają swoją funkcję. To istotne również w mieszkaniu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Pamiętajmy także o uporządkowaniu kabli – w tym celu służą specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]