Instalacje teletechniczne w kompleksach budynków

Wejdź na http://tinyurl.com/nxve29x żeby zobaczyć, kto przygotowuje instalacje teletechniczne

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to rozbudowana infrastruktura posiadająca wiele rozmaitych sprzętów – od elementarnych po bardzo skomplikowane. Na rynku działają fachowe przedsiębiorstwa, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi są w ten sposób dostępne i jakie są główne komponenty instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – kompleksowa infrastruktura

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny digit, LNB – konwertery SAT, mikrowzmacniacze abonenckie, zasilacze, multiswitche końcowe. W sprzedaży dostępne są także wzmacniacze magistralne, kable koncentryczne 75 OHM, transmodulatory i odbiorniki optyczne. Urządzenia tego typu zakładane są na nieruchomościach, w szpitalach i domach wielorodzinnych. Podmioty funkcjonujące na rynku zajmują się natomiast przede wszystkim projektowaniem sieci i wytwarzaniem poszczególnych komponentów. Sieci teletechniczne opierają się na odpornych na wrogie elementy komponentach i profesjonalnym montażu – dlatego niezbędne jest wsparcie fachowców.

Instalacje teletechniczne – ważna opieka gwarancyjna

Istotne jest również, by sieci kablowe spełniały odpowiednie wymogi polskiego prawa. Z tego też powodu konieczna jest kompleksowa opieka fachowych firm, które zapewnią odpowiednie narzędzia oraz dobiorą najlepsze urządzenia dobrane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne często potrzebują również serwisowania, dlatego bardzo duże znaczenie ma opieka producenta. Jej odbiorcami są z reguły inwestorzy budowlani.

Nasza siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]