Tenis Kraków – obóz tenisowy

obóz tenisowy

Wakacje to czas, który można spędzić w salonie, oglądając kolejne seriale. Możesz również spędzić je w sposób aktywny. Ciekawą możliwością spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – nauka przez zabawę

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Przeważnie zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po trzy godziny treningu w każdym dniu. Poza tym, dzieci uczęszczają na basen oraz grają w piantballa i biorą udział w innych grach. Nie zabraknie też zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Zaś w czasie pieszej wycieczki można zobaczyć lokalną faunę i florę.

Dokąd pojechać na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto uważa, że najlepsze wakacje to wakacje za granicą. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ciekawie może być w Bieszczadach. Właśnie w takich regionach organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – dla kogo?

ten typ obozów adresowane są w szczególności do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieciaki. Na rynku znajdziemy też oferty dla dorosłych.

Nasza siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]