Organizacja imprez integracyjnych

Zastanawiałeś się, jak podnieść produktywność swoich pracowników? Próbowałeś wielu sposób, które możesz używać w pracy, ale nic nie okazało się skuteczne? Można wziąć pod uwagę organizację imprezy integracyjnej. Wydarzenia tego rodzaju są świetną sposobnością do poprawienia morale Twojej ekipy. Luźna, pełna radości i wspólnych, nie koniecznie poważnych zadań, atmosfera będzie mieć pozytywny wpływ na relację między pracownikami. Odprężenie i pozbycie się biurowego uniformu, spowodują, że pracujący z Tobą ludzie otworzą się i ujawnią swoje swobodne oblicze.

Jak zintegrować zespół pracowników podczas imprezy integracyjnej

Ogromna ilość zadań, mnogość projektów do wdrożenia i skończenia, setki telefonów i nieprzewidywalny czynnik ludzki sprawiają, że biuro może okazać się “polem minowym”. Nadchodzi wtedy chwila, aby zamienić garsonkę na kolorową chustę. Organizowanie integracyjnych imprez służy wyrwaniu się codziennym obowiązkom, ale również temu by nabrać dystansu do kolegów z pracy i miejsca pracy. To również okazja do świetnej zabawy z ludźmi, z którymi spędzamy dużą część naszego życia.

Różne rodzaje imprez integracyjnych

Po dogłębnym przemyśleniu tej kwestii, podjąłeś decyzję, że impreza integracyjna pomoże firmie osiągnąć sukces. Widzisz rzeczywiste korzyści, które wynikają z integracji swojego firmy podczas wspólnej zabawy. Słyszałeś też od przyjaciela, że brał udział w takim wydarzeniu, i że była to impreza w klimacie Casino Royale. Chciałbyś zaproponować swoim pracownikom coś podobnego, jednak wiesz, że wolą bardziej aktywne formy na spędzanie wolnego czasu. W takiej sytuacji, warto sprawdzić dokładniej , jakiej aktywności podczas imprezy integracyjnej oczekują. Możesz przeprowadzić wywiady lub zachęć do rozmowy. Wtedy dowiesz się, czy wolą paintball czy skoki na bungee. Możesz też skorzystać z doświadczenia organizacyjnego firmy specjalizującej się w tego rodzaju imprezach.