Laserowy paintball

Każdy z nas od czasu do czasu pragnie poczuć potężną dawkę adrenaliny. Jednakże, rozum podpowiada nam, by rezygnować z ryzykownych działań mogących narazić nas na niebezpieczeństwo. Rozwiązaniem takich wątpliwości może okazać się laserowa odmiana paintballa. To ciekawy pomysł na spędzenie weekendu z bliskimi albo organizację oryginalnych imienin.

Sprzęt do gry w paintball laserowy

Ogólne zasady laserowego i standardowego paintballa są właściwie identyczne.Jednakże w laserowym paintballu karabiny nie są załadowane kulkami z barwnikiem, które brudzą ubranie, a strzał jest bolesny. Pistolety oddają strzały za pomocą lasera – jest to w 100% bezbolesna zabawa, którą możesz zaoferować swoim dzieciom. Oprócz broni niezbędny jest także uniform, który rejestruje laserowe postrzały.

Rodzaje scenariuszy z paintballem laserowym

Istnieje wiele rodzajów gier z laserowym paintballem. Najpopularniejszy to walka pomiędzy drużynami – uczestnicy zostają podzieleni na 2 przeciwne grupy. Wygrywa ta, której uda się wyeliminować z gry opozycyjną drużynę lub zniszczy wrogi obiekt. Oczywiście, można ustalić zupełnie inny scenariusz – każdy to gwarancja wyjątkowych wrażeń. Firmy oferujące tego typu usługi prześcigają się wymyślaniu nowych gier paintballowych.