Klaps-Art pikniki firmowe

Jeśli zależy ci na wydajności Twoich pracowników, musisz zadbać o to by atmosfera w pracy była odpowiednia. Ważnym czynnikiem jest integracja i i umiejętność pracy w zespole nie tylko w firmie. Warto więc raz na jakiś czas oderwać się od zawodowych obowiązków i zorganizować piknik firmowy.

Piknik firmowy w stylu country

Różnorodność ofert proponowanych przez grupy eventowe daje nam dużą możliwość wyboru pomiędzy wieloma ciekawymi formami imprez firmowych. Przykładem może być piknik firmowy w stylu country. Firma eventowa gwarantuje stosowne rekwizyty w postaci rewolwerów na wodę, bandam oraz oczywiście – kowbojskich kapeluszy, bierze także odpowiedzialność za rozrywki w stylu rodeo, a także coś na ząb dla prawdziwych kowbojów.

Połączenie pikniku firmowego i sportowej rywalizacji

Większe firmy, ze względu na fakt, że zatrudniają większą ilość pracowników mogą zdecydować się na organizację pikniku firmowego wraz z rozgrywkami w piłkę nożną lub inną dyscyplinę sportową. Gdy piknikowanie połączone jest z rozgrywkami poszczególnych drużyn cały odbiór wydarzenia jest z pewnością dużo lepszy.

Dodatkowe atrakcje podczas pikniku firmowego

Osoby odpowiedzialne za organizacje imprez firmowych poza koordynacją całego eventu, niejednokrotnie zajmują się również dostarczaniem dodatkowych atrakcji w postaci obwoźnych parków rozrywki. Można w nich znaleźć ścianki wspinaczkowe, trampoliny, są także ogromne dmuchane zamki i baseny z kolorowymi piłkami. Na pozór może się wydawać, że to zabawki skierowane raczej dla młodszych grup, jednak praktyka wskazuje, że nawet dorosły, poważny człowiek, ukrywający się na co dzień za oficjalnym strojem chętnie wraca do lat dziecięcych.