Eventy i pikniki firmowe

Organizacja eventów, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, przedstawienia, koncerty, a także wesel i imprez firmowych to domena działalności agencji KlapsArt.

Dysponujemy ponadto bardzo rozbudowaną ofertą imprez dla najmłodszych, są to między innymi warsztaty terapeutyczne, przyrodnicze, edukacyjne oraz przedstawienia teatralne. Pedagogom proponujemy pomoc przy organizacji zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci z różnych środowisk.

Jeżeli organizacja różnych wydarzeń nie jest Twoją mocną stroną, a zbliża się jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu – ślub, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Pomożemy zarówno przy wyborze cateringu i odpowiedniego miejsca, a wcześniej zorganizujemy niezapomniany wieczór panieński i kawalerski!

Często gościmy na dużych i małych scenach teatrów, klubów, ośrodków kultury oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Proponujemy coś dla oka i ucha na każdą okazje, z chęcią zaplanujemy event kulturalny, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. W chwili obecnej współpracujemy z wieloma firmami, artystami oraz zespołami na terenie kraju i Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej!