Zestawy do wibroterapii Vitberg – relaks i ulga w bólu

Na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało lub skupić się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej ułatwiają relaksację pacjenta, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]