Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Na wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/ uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom.

Vitberg – aparaty do wibroterapii rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, montowni, działu elektroniki i szwalni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddawane są wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]